Informacje o produkcie

Noble Finance S.A. wychodząc naprzeciw nowopowstałym przedsiębiorstwom, przygotowało ofertę leasingu pojazdów dostępną już od pierwszego dnia funkcjonowania Twojej firmy.

Niezależnie od tego jaką formę działalności prowadzisz, ile osób zatrudniasz, jakie masz plany na przyszłość, Noble Finance S.A. zaprasza Ciebie i Twoją firmę do współpracy! Proponujemy atrakcyjny leasing bez zbędnych formalności z uproszczonymi procedurami.

Szczegóły Produktu

Zarejestrowałeś właśnie swoją działalność? Zapraszamy do skorzystania z oferty leasingu Noble Finance S.A. - już dziś!

  • Pierwsza wpłata już od 0%
  • Automatyczna decyzja leasingowa nawet w kilka minut!
  • Do podjęcia decyzji o finansowaniu nie potrzebujemy dokumentów rejestrowych oraz finansowych firmy!
  • Leasing dla dowolnej formy prowadzenia działalności (jednoosobowa działalność gospodarcza, spółki cywilne, spółki prawa handlowego, inne)
  • Finansujemy pojazdy nowe i używane do 3,5t oraz motocykle i quady

Produkty/ Usługi dodatkowe

Leasing na początek swojej działalności warto uruchomić z naszymi produktami dodatkowymi, dającymi komfort, bezpieczeństwo oraz wsparcie w trakcie trwania umowy. Proponujemy:

Leasing od pierwszego dnia działalności Twojej firmy!

Zapytaj o ofertę

Oświadczam, że jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez Noble Finance S.A. z siedzibą w Katowicach (40-007) ul. Uniwersytecka 18 (Noble Finance S.A.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Noble Finance S.A. moich danych osobowych podanych w formularzu w celu prezentacji usług oferowanych przez Noble Finance S.A. Przyjmuję do wiadomości, że dane będą przetwarzane przez Noble Finance S.A. do chwili prezentacji usług świadczonych przez Noble Finance S.A. oraz że do tej chwili administratorem podanych przeze mnie danych będzie Noble Finance S.A. Dane mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa. Dane zostały podane dobrowolnie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o ofercie handlowej Noble Finance S.A., zgodnie z zapisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2017 r., poz. 1219 - tekst jednolity)
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Noble Finance S.A. informacji o ofercie handlowej na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2017 r. Poz. 1907 – test jednolity.)

Zapytaj o ofertę

Leasing Optymalny

Innowacyjny produkt na rynku! Leasing z pakietem zarządzania pojazdem via GPS z dowolnego miejsca!

Poznaj ofertę

Leasing Operacyjny

Leasing operacyjny w Noble Finance S.A. to szybka i elastyczna forma finansowania pojazdów dla Twojej firmy oparta o maksymalnie uproszczone procedury oraz minimalną ilość formalności!

Poznaj ofertę

Pożyczka

Pożyczka w Noble Finance S.A. to szybki i elastyczny oraz wygodnie zabezpieczony dostęp do środków finansowych dla potrzeb Twojej firmy jako alternatywa dla leasingu oraz innych form finansowania np. kredyt bankowy.

Poznaj ofertę