Informacje o produkcie

Leasing operacyjny w Noble Finance S.A. to szybka i elastyczna forma finansowania pojazdów dla Twojej firmy, niezależnie od formy prowadzonej działalności!

Stosujemy uproszczone procedury - minimum formalności!

Do podjęcia decyzji o finansowaniu nie potrzebujemy dokumentów rejestrowych oraz finansowych firmy!

Transakcje realizujemy podczas jednego spotkania z Doradcą!

 

Szczegóły produktu

  • Finansujemy pojazdy nowe i używane do 3,5t oraz motocykle i quady.
  • Automatyczna decyzja leasingowa nawet w kilka minut!
  • Pierwsza wpłata już od 0%
  • Okres finansowania od 24 do 60 miesięcy
  • Elastyczne, wysokie wartości końcowe (wykup pojazdu) z możliwością indywidualnych wycen
  • Współpracujemy z renomowanymi dostawcami pojazdów w całej Polsce
  • Kompleksowe wsparcie w przypadku zdarzeń losowych (szkoda komunikacyjna/ kradzież pojazdu) pod jednym numerem telefonu

Produkty / Usługi dodatkowe

Oferujemy szeroką gamę produktów dodatkowych, finansowanych w wygodnych i dostosowanych płatnościach:

Noble Finance S.A. Leasing Operacyjny

Zapytaj o ofertę

Oświadczam, że jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez Noble Finance S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-413) ul. Gwiaździsta 66 (Noble Finance S.A.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Noble Finance S.A. moich danych osobowych podanych w formularzu w celu prezentacji usług oferowanych przez Noble Finance S.A. Przyjmuję do wiadomości, że dane będą przetwarzane przez Noble Finance S.A. do chwili prezentacji usług świadczonych przez Noble Finance S.A. oraz że do tej chwili administratorem podanych przeze mnie danych będzie Noble Finance S.A. Dane mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa. Dane zostały podane dobrowolnie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o ofercie handlowej Noble Finance S.A., zgodnie z zapisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2017 r., poz. 1219 - tekst jednolity)
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Noble Finance S.A. informacji o ofercie handlowej na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2017 r. Poz. 1907 – test jednolity.)

Zapytaj o ofertę

Powiązane oferty

Pożyczka

Pożyczka w Noble Finance S.A. to szybki i elastyczny oraz wygodnie zabezpieczony dostęp do środków finansowych dla potrzeb Twojej firmy jako alternatywa dla leasingu oraz innych form finansowania np. kredyt bankowy.

Poznaj ofertę

Aukcje pojazdów

Sprawdź ofertę na zakup pojazdów poleasingowych lub wybierz dogodny dla siebie model finansowania.

Poznaj ofertę