Informacje o produkcie

Uruchom Umowę Leasingu z Noble Finance S.A. a w ramach umowy otrzymasz bardzo atrakcyjną usługę, która umożliwi kompleksowe zarządzanie pojazdem lub flotą pojazdów w Twojej firmie z jednego miejsca, bez wychodzenia z biura bądź z domu! Usługa oparta jest na technologii GPS.

Zależy Ci na optymalizacji kosztów Twojego biznesu? Oferta Leasingu Optymalnego jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy!

Szczegóły Produktu

Połączona z urządzeniem zamontowanym w pojeździe wygodna aplikacja umożliwia geolokalizację samochodu i dostarcza danych, które pozwalają na optymalizację kosztów użytkowania auta oraz zwiększenie bezpieczeństwa jazdy! (eco driving, gospodarka paliwowa, analiza płynności jazdy, itp.)

Aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne oraz stacjonarne, dostarczana wraz z Umową Leasingu daje bardzo wiele możliwości m.in.:

  • monitorowanie lokalizacji pojazdów
  • monitorowanie prędkości pojazdów
  • zarządzanie czasem jazdy
  • zarządzanie godzinami pracy kierowców
  • kontrola zużycia paliwa
  • generacja raportów z dowolnymi parametrami pojazdów w dowolnym układzie z możliwością exportu do popularnych arkuszy kalkulacyjnych
  • informacje o zdarzeniach technicznych pojazdów
  • i wiele innych ...

Produkty/ Usługi dodatkowe

Wraz z Umową Leasingu oferujemy szeroką gamę produktów dodatkowych, finansowanych w wygodnych dostosowanych płatnościach:

Leasing Optymalny

Zapytaj o ofertę

Oświadczam, że jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez Noble Finance S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-413) ul. Gwiaździsta 66 (Noble Finance S.A.). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Noble Finance S.A. moich danych osobowych podanych w formularzu w celu prezentacji usług oferowanych przez Noble Finance S.A. Przyjmuję do wiadomości, że dane będą przetwarzane przez Noble Finance S.A. do chwili prezentacji usług świadczonych przez Noble Finance S.A. oraz że do tej chwili administratorem podanych przeze mnie danych będzie Noble Finance S.A. Dane mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa. Dane zostały podane dobrowolnie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o ofercie handlowej Noble Finance S.A., zgodnie z zapisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2017 r., poz. 1219 - tekst jednolity)
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Noble Finance S.A. informacji o ofercie handlowej na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2017 r. Poz. 1907 – test jednolity.)

Zapytaj o ofertę

Powiązane oferty

Leasing od pierwszego dnia działalności Twojej firmy!

Dopiero co uruchomiłeś swoją firmę? Poszukujesz pojazdu? Zapraszamy do współpracy z Noble Finance S.A.

Poznaj ofertę

Leasing Operacyjny

Leasing operacyjny w Noble Finance S.A. to szybka i elastyczna forma finansowania pojazdów dla Twojej firmy oparta o maksymalnie uproszczone procedury oraz minimalną ilość formalności!

Poznaj ofertę

Pożyczka

Pożyczka w Noble Finance S.A. to szybki i elastyczny oraz wygodnie zabezpieczony dostęp do środków finansowych dla potrzeb Twojej firmy jako alternatywa dla leasingu oraz innych form finansowania np. kredyt bankowy.

Poznaj ofertę